Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

EasyFly Polartec 300 - extrémní izolace a praktická SYLT

Cena:

2 650 Kč

Akce:

koupit na splátky
Popis:

Nabízím 2 pánské bundy

1. EasyFly Polartec 300, 1x v Pyrenejích, pak už nevyužitá. Velikost XL, mám 182cm a vešel by se s rezervou i větší člověk. Používá se jako předposlední silně izolační vrstva za špatného chladného větrného počasí, nebo jako svrchní vrstva, když nefouká a neprší. Delší střih chrání i pod zády, zesílená ramena kvůli popruhům batohu..

Původní cena 3500 Kč, nyní sleva.

Oproti modernímu Softshellu HŘEJE a dýchá ! (Vlastní zkušenost se Salewou Softshell).

2. Další bunda na prodej je zn. SYLT, outdoorová, do chladnějšího počasí, ta je také i na víc než 182 cm výšky a objemnějšího člověka (možnost osobního vyzkoušení), opět nevyužívaná ve skříni. Původní cena 4600 Kč (super materiál a provedení, užitečné kapsičky apod ...). Nyní dohodou se slevou, než by ležela dál ve skříni ...

Obě bundy je lépe vidět, výborný stav a funkčnost. Na cokoliv se ptejte, odpovím.

Věnujte prosím pozornost těmto podmínkám prodeje:

Vždy máte možnost osobního odběru a prohlédnutí zboží. Nejste-li z Brna a nemáte možnost poslat za sebe někoho jiného, pak není-li uvedeno jinak, zašlu zboží za dohodnutých podmínek PO PLATBĚ PŘEDEM NA MŮJ ÚČET. Pokud by někdo trval na dobírce, pak pouze po zaslání poštovného předem na účet, zbytek dobírkou.

Inzerent:Roman
Telefon:606 533 941
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

1556055

Počet zhlédnutí:

172 027x

Zhlédnutí detailu:

5 590x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 828 inzerátů