Home Sport Fitness, kulturistika Trenéři, cvičení

ON-LINE TRENÉR

Karlovarský kraj
1. 6. 2024 - 22:07
300 Kč
Prodávající

Popis

Představení mé maličkosti dlouho jsem bedlivě studoval abych mohl konečně uvést do provozu on-line coaching. Důvěryhodnost informací které vám zdělím při naší spolupráci mám od velkých profesionálů jako jsou například Ladislav Kurčík, Kateřina Opatrná, Lukáš Osladil a další (tito profesionální trenéři mě přednášeli na kurzu od Ronnie). Takže si můžete být jisti mou profesionalitou. Také nějaké osobní informace jsem kluk kterého baví fitness, bodybuilding a vše co k tomu patří (zdravé stravování, kvalitní aktivní odpočinek a také spánek). Cvičím už přes 5 let bohužel jsem dříve dělal spoustu chyb a až od doby co jsem ukončil trenérský kurz (rok zpět) jsem se konečně začal progresivně zlepšovat jak po stránce vah ve fitku tak v zrcadle už se to začíná rýsovat.

Dost o mě teď důvod proč právě já. na internetu najde spoustu on-line trenérů ale já jsem výjimečný jednou věcí a tím je disciplína. Bez disciplíny se nezvládnete posouvat zvládat překážky a ani mít výjimečnou postavu.

V případě zájmu o mé služby ceník vypadá takto: Telefonický/videohovor hovor (konzultace) přes WhatsApp 0-20 minut 300 Kč, vypracování tréninkového plánu s jídelníčkem 1 487 Kč, vypracování tréninkového plánu dle představ na míru 600 Kč, vypracování jídelníčku na míru 900 Kč, Coaching na 8 týdnů s: videohovorem nebo Telefonickou konzultací (8x) + Jídelníček a trénink na míru + kontrolní e-maily každý týden (za celou dobu 8x) za 3 487 kč, osobní trénink pouze dle domluvy cena individuální. VŠE CO JSI U MĚ OBĚDNÁTE A ZAPLATÍTE PŘEDEM TAK VÁM DOJDE DO E-MAILU NEJPOZDĚJI DO TÝDNE OD OBDRŽENÍ PLATBY JINAK VÁM VRÁTÍM PENÍZE ALE SLUŽBY PŘESTO DOSTANETE

KONTAKT NA MĚ E-MAIL: daniel.dzuro@seznam.cz
+420 792 772 969

PRACOVNÍ DOBA
PO-PÁ 14-18 (telefonicky, e-mail využijte kdykoli)

Základní údaje

Oblast inzerce
Karlovarský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
4979537445637017836
300 Kč
Prodávající

ON-LINE TRENÉR

Zavřít Zavřít
Prodávající
Daniel Dzuro
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!