Posilovací trenažer Orbitrek - nové zboží se zárukou

Cena:

2 789 Kč

Akce:

koupit na splátky
Popis:

Posilovací trenažer Orbitrek můžete objednat telefonicky, e-mailem, nebo přímo v našem e-shopu - PRAKTICKÝ OBCHOD...Odkaz na tento produkt naleznete níže... Zasíláme na dobírku...Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců...

Crossový trenažér ORBITREK

Crossový trenažér je revoluční fitness nářadí, které Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce. Cvičením na Crossovém trenažéru hubnete rychleji! 4 přístroje v jednom - nahradí rotoped, běžící pás, stepper a další přístroje.

Cvičení na Crossovém trenažéru

Crossový trenažér má 2 polohy madel - během cvičení lze střídat pohyblivá madla s pevnými, výška madel je nastavitelná. Maximální hmotnost cvičence je 112 kg. Cvičením na Crossovém trenažéru se zbavíte přebytečného tuku. Posilujete horní i dolní končetiny, aktivujete celý kardiovaskulární systém.

Crossový trenažér Vám umožňuje cvičit v pohodlí domova, např. při sledování televize

cvičením na Crossovém trenažéru spálíte výrazně více kalorií než při normálním běhu

Crossový trenažér a funkce

Crossový trenažér má plynulou regulaci obtížnosti a zpětný chod. Multifunkční počítač přehledně ukazuje čas, rychlost, vzdálenost a spálené kalorie. Crossový trenažér nezpůsobuje otřesy, kterými trpí klouby při běhu.

Crossový trenažér Vám dodá energii

Crossový trenažér Vám umožňuje cvičit v pohodlí domova, např. při sledování televize. Za 20 minut cvičení na Crossovém trenažéru docílíte brzy viditelného efektu, jakoby jste cvičili dlouhé hodiny na různých strojích. Crossový trenažér ideálně zformuje problematické partie, nepoškozuje zdraví-klouby, přirozený eliptický pohyb nohou nezpůsobuje otřesy, cvičíte zcela přirozeným zbůsobem.

Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců.

Doprava až k Vám domů!!!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7873836

Počet zhlédnutí:

158 421x

Zhlédnutí detailu:

3 436x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 604 inzerátů