Kategorie
Home Sport Fitness, kulturistika Trenažéry, steppery Evolve Treadmill EV-CT-215X with 21,5' full HD Console

Evolve Treadmill EV-CT-215X with 21,5' full HD Console

Celá ČR
25. 12. 2020 - 14:04
91 260 Kč
Prodávající
Fit Company

Popis

Unikátní běžecký pás Elite s 21'5palcovou dotykovou konzolou. Pravděpodobně jediný běžecký pás na světě s bezdrátovou nabíječkou telefonu. Virtuální skladby, Youtube a webový prohlížeč vás při sportování nenechají nudit. Můžete také sledovat údaje o tréninku - čas, rychlost, spálené kalorie, kroky za minutu a další. Běžecký pás má také WIFI a Bluetooth. ELITE EL-CT215 - jeden z nejpokročilejších běžeckých pásů na světě!

REKLAMA JIŽ KDYŽ MÁ SVÉ SRDCE!
Běžecké trenažéry s režimem spořiče obrazovky umožňují integrovat reklamy, zveřejňovat informace o poskytovaných službách a podobně.

NABÍJENÍ BEZDRÁTOVÉHO TELEFONU
Když sportujete, telefon se bude nabíjet v bezdrátovém režimu - už nebudete mít žádné kabely ani nabíječky.

NEOMEZENÁ ZÁBAVA
Ovládací konzole podporuje širokou škálu programů pro přehrávání zvuku a videa, které nikdy nezastaví vaše cvičení.INFORMACE O VÝCVIKU
Sledujte a vyhodnoťte informace o tréninku, protože inteligentní konzole poskytne podrobné údaje o tréninku.

VIRTUÁLNÍ Cvičení
Od této chvíle budete mít jedinečnou příležitost uniknout na skutečných cestách po celém světě, aniž byste opustili svůj domov. Díky této funkci uvidíte nejen trasu, ale běžecký pás také automaticky upraví stoupání.

OBROVSKÁ, ŠTÍHLÁ, VÝJIMEČNÁ OBRAZOVKA
Tvrzené sklo je obzvláště citlivé na dotek a poskytuje jasné barvy a jasný obraz. 21,5 ”FULL HD LCD obrazovka vybavená dokonce rozlišením 1920 x 1080 reprodukuje realistický obraz.

Úhlopříčka 21,5 palce je obrovská obrazovka pro vaši zábavu

23 mm - inovativní, ultratenký moderní design

2K rozlišení Full HD vám umožní vychutnat si oblíbené filmy a videa.MAXIMÁLNÍ UŽIVATELSKÁ HMOTNOST - 180 KG
Vysoce kvalitní rám spolehlivě vydrží neustálé intenzivní tréninky a je přizpůsoben uživatelům vážícím až 180 kg.

TLAČÍTKA DVOJNÁSOBNÍ ODPOVĚĎ
Pro snadné ovládání a přizpůsobení mají tlačítka dvojí odezvu. Když se ho dotknete, uslyšíte pípnutí a ucítíte vibrace.

DOKONČENÝ DESIGN
Unikátní hliníkový rám ve tvaru X byl ošetřen kalcinační metodou, která zajišťuje maximální odolnost a dlouhou životnost. Rukojeti jsou vyrobeny z dvojitého odlitku a potaženy antioxidanty, které zabraňují zbarvení a poškození i při dotyku zpocených rukou.

PŘÍPAD A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Během tréninku se můžete občerstvit oblíbeným nápojem nebo použít mobilní telefon a být kdykoli k dispozici, protože láhev a příslušenství budou snadno dostupné.

MĚŘENÍ RYTMU SRDCE
Integrované kontakty srdeční frekvence na rukojeti - stačí se dotknout oběma rukama a sledovat tepovou frekvenci, abyste dosáhli sportovních výsledků ještě rychleji a efektivněji.

0-15% SKLON
Spalte ještě více kalorií a rozjasněte své svaly elektronickou úpravou svého kopce až o 15% - dost pro ještě intenzivnější kardio cvičení.


BEZPEČNÁ PLATFORMA A PÁS
Robustní běžící platforma je navržena tak, aby maximalizovala životnost.

Běžecký pás pokrytý exkluzivním vzorem připomínajícím golfové míčky, spolehlivě chrání před deformacemi a umožňuje vám pohodlně trénovat.

BEZPEČNOSTNÍ OBLAST
Po stranách pojezdové plošiny je integrována speciální bezpečnostní oblast pokrytá protiskluzovým vzorem.HUMANIZOVANÝ VÝHLED
S pomocí výzkumu byl pozorovací úhel obrazovky přizpůsoben a humanizován, aby se snížilo nevhodné držení těla při sportu.

MOTOR
Střídavý motor je mimořádně ekonomický a šetří elektřinu, takže je ideální pro komerční použití. Robustní motor nevydává téměř žádný zvuk ani při plné kapacitě a automaticky reguluje teplotu.

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST - 20 KM / H
Změňte požadovanou rychlost jediným dotykem až na 20 km / h. Široký rozsah rychlostí poskytuje dostatek prostoru pro snadné procházky i rychlý běh.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
45060680692705681636
91 260 Kč
Prodávající
Fit Company

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!