Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Adidas tenisové boty Ambition VII Stripes vel.UK 11,5

21.12.2017 | Nabídka / Prodám | Tenis

Cena:

899 Kč

Akce:

koupit na splátky
Popis:

Použité technologie:

adiTUFF™

Pokud sportovec při pohybu táhne špičku chodidla po zemi (např. při tenisu), hodně tuto část boty zatěžuje a tu je pak potřeba chránit. Materiál adiTUFFTM je odolný proti opotřebení a používá se na špičku obuvi nebo na střední část svršku špičky, aby se zabránilo jejich nadměrnému obnošení.

adiWEAR®

AdiWEAR® je mimořádně odolná pryž, která nezanechává šmouhy. Používá se na vysoce exponovaných místech podešví sportovních bot adidas, aby se zabránilo jejich předčasnému opotřebení.

Torsion® System

Torsion® System vám při sportu neustále stabilizuje střední část nohy a zlepšuje zpevnění nohy. Díky němu bota na noze lépe sedí a vy můžete lépe ovládat své pohyby. Tento systém plní funkci podpory klenby a umožňuje vám se co možná nejlépe přizpůsobit povrchu, po kterém právě běžíte, případně na kterém právě hrajete. Při došlapu se budete cítit přirozeněji - bez ohledu na to, zda jste běžec nebo tenista či děláte jiný sport.

Obuv je vhodná na vnější i vnitřní povrchy.

Původní cena:1411 kč

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

7758159

Počet zhlédnutí:

49 456x

Zhlédnutí detailu:

1 599x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 991 inzerátů