Kategorie
Home Sport Sportovní oblečení a obuv Pánské sportovní oblečení US Army Repelent

US Army Repelent

Celá ČR
8. 4. 2022 - 16:17
375 Kč
Prodávající

Popis

Jak jsme již psali na našem e-shopu, ektoparazité v kobercích, pohovkách gaučích, nebo také mouchy za letních dní, či komáři to jistě známe všichni.
Pokud chodíte na ryby, nebo s dětmi do přírody, nebo venčíte pejska jistě také bojujete s klíšťaty.
Málo kdo však ví, že například vojenské uniformy amerických vojáků jsou napuštěny repelentem, který vydrží 25 i 50 oprání a chrání před nejrůznějším lezoucím i létajícím hmyzem.
Málo kdo ví čím se léčí „ svrab“ která je hojně rozšířený v zemích třetího světa jako je afrika, kde se na hygienu moc nehledí.
Přátelé, je to permethrin a jeho bráška tetrametrin.Tato účinná látka se vyrábí synteticky z chryzantém a je už od roku 1970 testována např.z války ve vietnamu, v roce 2009 vyla oficiálně ukončena studie o vlivu na lidské zdraví americkou agenturou EPA a v roce 2013 oficiálně zavedena do impregnace uniforem ACU a později OCP pro všechny příslušníky us armády.
V civilním sektoru a ten nás zajímá, společnost Sawyer začala pod vlastní značkou prodávat všude po světě své repelenty s permetrinem které se dají zřídka zakoupit i česku např na heuréce.
Civilní koncentrace jsou 0,5% a to již od 0,3% koncentrace je zaznamenaný vysoký efekt například na mouchách, komárech, blechách, švábech, klíšťatech, divokých vosách atp.
Hledejte na internetu přípravky s permetrinem pro rozšíření obzoru a jeho účinku, v našem e-shopu na :https://armyrepelent.cz/obchod/ nabízíme dvě varianty univerzálního repelentu a to Vietnam s obsahem od 0,52% do 1% podle šarže po 500ml, a také variantu Extreme, která je také vhodná k naředění o koncentraci 1,67% až 2% podle šarže.
Použití na oděvy, pro děti v táborech, na ochranu postelí, matrací, spacáků, stanů, montérek, lesní práce, myslivci, rybáři, pejskaři, a další.
Ve vašem bytě ničí roztoče, jste alergičtí na roztoče ? Stačí nástřik lůžka, postele, gauče, koberce, závěsů repelentem vietnam. Ochrana až 90 dní a výdrž až 10 oprání.
Petrmetrin se váže na tkaniny, i syntetické jako je goretex.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
6535299488238173854
375 Kč
Prodávající

US Army Repelent

Zavřít Zavřít
Prodávající
Thomas Army
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!