17.08.2020 11:43   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní   |   Ostatní sportovní vybavení
Cena: Neuvedeno
Popis:

Kyslíková barokomora je již dostupná i pro Vás!
Kyslíková barokomora - obchodní model pro zdravotnictví, fitness centra, lázně a RC..
Unikátní účinná procedura pro Vaše zákazníky.
HYPERBARICKÁ OXYGENOTERAPIE.

Co přináší hyperbarická komora nové generace instalovaná v lázních, salónech krásy, fitness centrech a dalších rekreačních zařízeních:

S pomocí hyperbarické tlakové komory můžete zásobit tkáně organismu kyslíkem, a to až do nezbytné úrovně. Již po prvním sezení v hyperbarické komoře se zlepšuje duševní stav, práceschopnost a kvalita života, harmonizuje se spánek a zlepšuje se nálada. Sezení v hyperbarické komoře uklidňují nervovou soustavu, zbavují stresu a neklidu.

Programy proti stárnutí

Fyziologický mechanismus stárnutí je založen na snižování produkce energie v mitochondriích, tvorba této energie je možná pouze s pomocí kyslíku. S přibývajícím věkem se počet mitochondrií zmenšuje, a abychom zpomalili proces stárnutí, je nezbytné zásobit zbývající „energetické továrny“ větším množstvím kyslíku.

Dobrá nálada

Po prvním sezení se zlepšuje duševní stav, práceschopnost a kvalita života, harmonizuje se spánek a zlepšuje se nálada. Sezení v hyperbarické komoře uklidňují nervovou soustavu, zbavují stresu a neklidu.

Omlazení pleti

Kyslíková hyperbarická komora umožňuje dosáhnout téhož výsledku, jako při procedurách injekční kosmetologie (například injekční výplně kyselinou hyaluronovou). Pokožka se zlepšuje nejen vizuálně, ale i strukturně – normalizuje se množství kolagenu a elastinu. Obzvláště efektivní je hyperbarická terapie v období rekonvalescence po plastické operaci.

Krásné vlasy

Výsledek bude vidět již po 3-4 sezeních. Zlepšuje se vlasová struktura, vlasy se přestávají lámat a přestávají vypadávat.

Programy hubnutí

Bez ohledu na metodu, kterou využíváte při hubnutí (diety, fyzická cvičení, léky, chirurgické zákroky), je pro mizení podkožního tuku nezbytné, aby se okysličoval. Pokud se nebudou lipidy okysličovat, zůstává množství tukové tkáně beze změny. Dokonce ani systémy fyzického cvičení založené na hlubokém dýchání – jako pilates, jóga – nemají takový efekt jako hyperbarická terapie.

Andrologie

Erektilní dysfunkce není spojena s nedostatkem testosteronu, ale objevuje v důsledku chronické únavy a stresu. My dosahujeme stálého a naprosto fyziologického výsledku, který reálně mění situaci – potence se zlepšuje na dlouhou dobu již po 2-3 sezeních, takového výsledku nelze dosáhnout s pomocí léků.

Fitness

Fitness nám umožňuje, abychom se cítili dobře a vypadali krásně. Naše fyzické možnosti však mají svá omezení a ne vždy se nám daří dosáhnout potřebného výsledku tak rychle, jak bychom chtěli. Využití hyperbarické terapie 2x urychluje dosažení Vašich cílů – snížení váhy, budování svalové hmoty, získání úžasného profilu.
..
Sportovní lékařství:
zlepšení fyzické zdatnosti sportovce
regenerace po zátěži
regenerace po úrazu
zvýšení svalového tonu
zvýšení adaptability
Hyperbarická komora a sport!

Využití hyperbarických komor pro expresní přípravu a regeneraci sportovců:

Moderní hyperbarické komory jsou produktem sportovní vědy, posouvajícím sportovce na novou úroveň a lékaře na úroveň specialisty, jdoucího s dobou.

Indikace pro využití přenosných hyperbarických komor:
- regenerace po soutěžích a hrách
- prostředek regenerace během předsezónní přípravy a při trénincích
- sportovní úrazy
- prevence a regenerace při otřesu mozku
- rehabilitace po somatických onemocněních
- přetrénování
- příprava na soutěže a hry
- zlepšení fyzické a speciální zdatnosti

Je důležité poznamenat, že dochází k přirozenému zvyšování potenciálu sportovce bez využití léčiv. Kromě toho aktivuje hyperbarická terapie funkci ledvin, které zmírňují a eliminují následky nadměrné konzumace jakéhokoli léku.

Jak k tomu dochází:
- urychlují se biochemické procesy v organizmu
- urychluje se obnova červených krvinek
- obnovují se mitochondrie
- zvyšuje se tvorba biologické energie v podobě ATP
- dvojnásobně se snižuje kyselina mléčná.
KYSLÍK, TO JE ŽIVOT

U všech onemocnění, kdy je narušena dodávka kyslíku k orgánům a tkáním, se rozvíjí hypoxie (nedostatek kyslíku). Životně důležité orgány (srdce, mozek, ledviny, játra) jsou velmi citlivé na nedostatek kyslíku a nemohou pak normálně pracovat. Hypoxie může nastoupit z různých důvodů (ateroskleróza, zánět, otok, respirační patologie atd.). Pro léčbu těchto stavů byly vypracovány různé způsoby kyslíkové terapie (oxygenoterapie).

Zlepšit duševní stav, nasytit krev kyslíkem, to umožňuje HYPERBARICKÁ OXYGENOTERAPIE.

Hyperbarická komora je nádoba, v níž je lidské tělo vystaveno vyššímu, či nižšímu tlaku, než je tlak atmosférický. Vyšší tlak umožňuje vydechovanému kyslíku rozpouštět se ve větším množství v krvi a plazmě. To zvyšuje obsah kyslíku v celém organizmu a snižuje hypoxii.
CENA Na DOTAZ

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Oxylife - Kyslík pro život. Kyslikova voda a kyslikove koncentratory
Telefon: 773 826 628
Odkaz: www.barokomora.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11182842
Počet zhlédnutí:
81 395x
Zhlédnutí detailu:
4 023x