Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Snowboard Jones - Mountain Twin 154

Cena:

7 500 Kč

Akce:

koupit na splátky
Popis:

Pánský snowboard Jones Mountain Twin velikost 154.Ještě rok v záruce,má jen pár drobných,zanedbatelných šrámů,odpovídající dvou týdnům používání,prostě jako nový.Pouze dva týdny jetý.Letos už nebudu mít na hory čas,proto prodávám.Má magne-traction hranu stejně jako např snb Lib Technology.

Jones snowboards je v současnosti jeden z nejoblíbenějších a nejprogresivnějších výrobců snb.

Původní cena 13490Kč.

Je ideální all-mountain/freestyle twin tip deska pro všechny typy jízdy či sněhových podmínek. Díky svému Twin tip tvaru a progresivnímu sidecutu je vhodný pro co největší hrátky po celé hoře. Tvar ještě doplňuje Blunt nose a Camrock prohnutí. Camrock dopřává potřebnou stabilitu díky camberu mezi nohama, ale naopak i neskutečnou zábavu díky rocker prohnutím, které začíná kousek za šrouby. Mountain Twin dostal pro rok 2017 zcela nové jádro Master Core. To je složené ze speciálně uspořádaných kusů topolu a paulownie. To zaručuje enormní lehkost, pružnost a zároveň i odtlumení. Tuhost zde obstarává triaxiální laminace. Film topsheet je velmi odolný a navíc šetří váhu celé desky. Topsheet dostal design hory Matterhorn k jeho 150 letému výročí od prvního výstupu. Mountain Twin jezdí po skluznici Sintered 7000 s přidaným karbonem pro lepší savost vosku a větší rychlosti. ABS sidewally z recyklovaného plastu vydrží vše. Díky Magne Traction ocelovým a zesíleným zvlněným hranám Vás deska podrží kdekoliv. Mountain Twin je z továrny rovnou připravena k použití. Skluznice je navoskována přírodním voskem WEND.

Oblast inzerce:

Písek

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12893832

Počet zhlédnutí:

16 034x

Zhlédnutí detailu:

396x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 991 inzerátů