Kategorie
Home Sport Zimní sporty Přilby a brýle brýle SMITH Phenom UNISEX-dvojitá skla Ignitor Mirror - NOVÉ

brýle SMITH Phenom UNISEX-dvojitá skla Ignitor Mirror - NOVÉ

Celá ČR
1. 3. 2021 - 21:21
1 500 Kč
Prodávající

Popis

Prodám nové brýle SMITH Phenom s dvojitými skly Ignitor Mirror do všech světelných podmínek a sáčkem na brýle z mikrovlákna v originálním balení (běžná cena se skly Ignitor Mirror 3400 kč). UNISEX - dámské i pánské brýle.

Možnost zaslání poštou, předání v Praze a Východních Čechách.

Podle výrobce nejlépe padnoucí brýle z kolekce SMITH. Nekompromisní design, nejmodernější technologie a maximální možnosti nastavení.

Brýle prodávám, protože se mi nehodí, jsou nepoužité ještě s neustřiženou cedulkou (viz. foto). Možnost vyzkoušení v Praze, nebo Východních Čechách.

Articulating strap positioning system - Nová inovace ve způsobu připojení pásku k brýlím. Díky pohyblivému zavěšení sednou brýle perfektně na obličej, i když máte helmu. Kromě jiného tento systém redukuje tlak brýlí na tvář.
Skla Carbonic-X díky použitým materiálům disponují výjimečnou odolností proti poškrábání. Technologie TTL Optics zaručuje vynikající výhled bez deformace obrazu.

Specifikace:
-Speciální patentovaná skla Vaporator s ventilem Porex maximálně zabraňují zamlžení.
-Patentovaný nastavitelný regulátor pro ovládání míry ventilace ovládací páčka k nastavení ventilace skla).
-Rychle nastavitelný, extra široký pohodlný pásek s přezkou na rozepnutí a silikonovými prvky na vnitřní straně.
-Dvouvrstvá, obličejová pěna Driwix zabraňuje vniknutí vlhkosti i větru.
-Skla Carbonic-X s technologií TLT odolná proti nárazu a poškrábání nezkreslují obraz.
-Uchycení pásku k rámu kloubovým systémem AOP zaručujícím perfektní usazení brýlí na obličeji jak s helmou tak i bez helmy.

Skla Ignitor Mirror:
-Patentovaná univerzální zabarvená dvojitá skla redukují únavu očí, zvyšují kontrast a prostorové vidění ve všech podmínkách, jsou určena pro celou sezónu. Propustnost světla VLT: 35%

Další informace:
Sférická skla Carbonic-X s technologií TLT Optics. Technologie Carbonic-X přináší vynikající odolnost samotného skla proti poškození nebo poškrábání. Zároveň projasňuje výhled a zvyšuje kontrasty. Vnitřní povrch je ošetřen speciální úpravou FOG-X, která omezuje nežádoucí mlžení brýlí. Technologie TLT Optics reguluje nežádoucí lomy světla při jejich průchodu sklem a zajišťuje optimální výhled bez tvarových deformací.
- Patentovaná technologie Vaporator s filtrem Porex - Patentovaná technologie Vaporator je založená na využití nejmodernějších materiálů, původně vyvinutých pro letectví a kosmonautiku. Skla jsou vyřezávaná roboty a lepená bez přístupu vzduchu, aby nemohlo dojít k vytvoření dutin - hlavní příčiny zamlžení skel. Revoluční mikroporézní filtr Porex pak umožňuje molekulám vody aby opouštěly brýle, zatímco bráním vnější vlhkosti vniknout dovnitř.
- Articulating Outrigger Positioning System - Klíčový element kompatibility brýlí a helmy. Díky pohyblivému zavěšení sednou brýle perfektně na obličej, i když máte helmu. Tento systém redukuje tlak brýlí na tvář, drží je na svém místě a zajišťuje perfektní komfort.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
90584214860043049581
1 500 Kč
Prodávající

brýle SMITH Phenom UNISEX-dvojitá skla Ignitor Mirror - NOVÉ

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jan Benák
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!