09.04.2017 16:35   |  Nabídka / Prodám   |  Kolektivní sporty   |   Ostatní kolektivní sporty
Cena: Neuvedeno
Popis:

Mistik YOGA
Drazí milovaní přátelé.
Budeme se setkávat pravidelně za účelem pročištění a zvelebení planetárního environmentu.
K dosažení tohoto cíle bude za potřeby zušlechtit osobní energetickou stavbu a pozvednout mentální tělo každého z nás kdo se do procesu zapojíme. A to prostřednictvím yogových pozic, dechových a energetických praktik, k zvládnutí kterých Vás budeme vést.
Budeme se věnovat i hatha yoze, avšak povýšením osobního zdokonalování zaměřením se na podporu a rozvoj Země jako živé bytosti, navrátíme sobě naplnění původního záměru příchodu Člověka na planetu a do Sluneční soustavy.
Hned od počátku budeme nejen relaxovat a odpočívat, energeticky se dobíjet a harmonizovat, ale taky pracovat a plnit úlohy formou koncentrace a převáděním kosmických energií, jako informací a programů, přes naši energetickou stavbu do informačních polí Země.
Yogová praxe a ostatní techniky se z počátku můžou zdát náročné, ale při mírném úsilí jsou zvládnutelné pro kterého z nás.
Lekce budou probíhat v malém sále sportovního centra HECTOR v Malešicích, Praha 10. Zastávka autobusu 155 Malešický park, každou středu v 18,00 do 19,15. Start 26. 4. 2017.
Přijďte zabojovat nejen za sebe, přineste si sportovní podložku, pohodlný oděv. Vstupné ve formě dobrovolného příspěvku.
Info: [email protected]

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jan Novak

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12959928
Počet zhlédnutí:
2 582x
Zhlédnutí detailu:
210x