Home Sport Cyklistika Cyklo příslušenství Nosič na 2 kola Green Valley (Aurilis)

Nosič na 2 kola Green Valley (Aurilis)

Újezd
1. 11. 2023 - 12:14
7 681 Kč
Prodávající

Popis

Discovery 2 - nosič na dvě kola
Nosič na kouli tažného zařízení pro převoz čtyř jízdních kol v desingovém provedení za super zaváděcí cenu. Italská prémiová značka Green Valley.
Green Valley Discovery 2 je nosič na tažné zařízení pro 2 jízdní kola.

Nosič je skládací, uzamykatelný, sklopný s naloženými koly. Montáž pomocí rychloupínacího mechanismu uzamykatelnou pákou. Max. zatížení 60 kg, jedno kolo Max. 30 kg. vhodný i pro e-bike. Každé kolo je upnuto samostatným držákem rámu kola.

Vhodný pro kruhové rámy rámy 22 – 80 mm, oválné rámy 80 x 100 mm.

Homologovaná světla 13-pin, elektrická přípojka. Kola kol jsou přichycena popruhem. Nosič lze poskládat do kompaktních rozměrů.

Vyroben je z hliníku a oceli a navržen tak, aby splňoval nejvyšší bezpečnostní standardy.

Italský výrobce Green Valley vyrábí nosiče výlučně z italských komponentů ve své vlastní továrně, čímž je zaručena vysoká kvalita materiálů a zpracování, o čemž svědčí homologace TUV a CITY CRASH test.

Nosič je vybaven unikátním 2-polohovým sklápěcím mechanismem, aby se dal použít i pro vozidla VAN s dlouhými pátými dveřmi.

Discovery nosič je zcela skládatelný do kompaktních rozměrů což usnadňuje skladování, přepravu a montáž. Pokud jedete do přírody, nosič kol na tažné zařízení Discovery jednoduše složíte a vložíte do kufru auta.

Standardním vybavením je uzamykací systém na ochranu proti krádeži nosiče z koule tažného zařízení. Růžice držáků nejsou uzamykatelné, uzamykatelné růžice je třeba dokoupit.

Nosič se velmi jednoduše montuje pomocí rychloupínacího mechanismu s pákou. Umístíte nosič na tažné zařízení a zatlačíte páku směrem dolů. Jemné seřízení síly upnutí se nastavuje otáčením válcového šroubu pod pákou.

Více info mailem. Doprava na dobírku + 299,- Kč. Zboží je nové v originálním obalu


Základní údaje

Oblast inzerce
Újezd
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
3726109725025473827
7 681 Kč
Prodávající

Nosič na 2 kola Green Valley (Aurilis)

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jakub Ambrož
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!