Vyhledávání: prodej - strana 310
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 20498 inzerátů
Nabízíme k prodeji pomeraniana
5 000 Kč
Máme k odběru štěňata pomeraniana s dobrou společnicí.. Jedná se o moc hezké krytí. Štěňátka jsou odchovávaná v domácím prostředí, zvyklá na děti, ostatní pejsky, běžný ruch domácnosti, cestování autem. Jsou učená čistotě.
Štěňátka jsou 2x očkovaná, očipovaná, pravidelně odčervená.
Podrobnosti, mě kontaktujte na telefonu nebo e-mailu.
Štěňátka jsou 2x očkovaná, očipovaná, pravidelně odčervená.
Podrobnosti, mě kontaktujte na telefonu nebo e-mailu.
Prodám elektronkové rádio
Dohodou
zn. Tesla Romance + náhradní elektronky. Nabídněte. Praha, Beroun, Kutná Hora, tel: 734 573 876
r. 1907, 1909, psané, prošlé poštou, bez známek, rodinná korespondence, poškozeny rožky, fotky zkresleny osvětlením, velmi zachovalé, cena za 1 ks, poštovné není v ceně
Prodám dobrodružné knihy
Dohodou
Ernest Thompson Seton - Dva divoši,
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Prodám skripta a učebnice
Dohodou
ČVUT-f strojní pro 1.-5. ročník. Obecné předměty i odborné pro obor automatizace, viz foto i mnoho dalších. Praha, Beroun, Kutná Hora, tel.: 734 573 876
Prodám dvě tesařské sekery
990 Kč
Dvě tesařské sekery, kratší má délkur 38 cm, délka ostří 10 cm, druhá měří 44 cm, délka ostří 9 cm
Prodám čistokrevného pomeraniana
6 000 Kč
Nabizím Štěňata pomeranského bez PP nazození 03.02, 2026.Malí ježíšci jsou 2 chlapečci a 3 holčičky.Oba rodiče k vidění.Štěnata jsou pravidelně odčervené a očkované k odběru ihned. Jsou již naučené na granule i maso.Odchovaní jsou v rodině s dětmi. Startovací balíček dostanou sebou. Kontaktovat by měli pouze vážní lidé.
Prodám kartičkové kalendáříky
Dohodou
Různé kartičkové kalendáříky - města ČR a Slovensko, banky apod. Od roku 1996 do současnosti v počtu 60 ks. Cena za komplet je 120 Kč včetně doporučeného poštovného. V případě zájmu pište na e-mail: nbkvb@seznam.cz
Prodám kozačky PRADA vel. 37a1/2, 2x nošené, podrážka neochozená, boty nepoškozené, vypadají jako nové. Nemám originální krabici. Nemají zip, jen se natahují - uvnitř po stranách úchytky pro pohodlnější natažené kozaček. Ručím za kvalitu! Rozměry: celková výška - 47cm, výška podpatku - 9cm, šířka podpatku 3,5cm, obvod kozačky nahoře - 34cm, nejužší místo - 27cm, délka vnitřní stélky - 23cm. Poštovné 150Kč (Cenný balík).
Z důvodu nevyužití prodám úplně nové, nepoužité i použité stojany na noviny. Množstevní sleva.
Nové nerozbalené 9ks, modrá barva - cena 3000,-/ks (při odběru všech 9 kusů cena 2500/ks
Použité modré 4ks, použité oranžové 4ks. Cena 1700,-/ks (při odběru všech 8 kusů 900,-/ks)
Pouze osobní odběr, Olomouc
Nové nerozbalené 9ks, modrá barva - cena 3000,-/ks (při odběru všech 9 kusů cena 2500/ks
Použité modré 4ks, použité oranžové 4ks. Cena 1700,-/ks (při odběru všech 8 kusů 900,-/ks)
Pouze osobní odběr, Olomouc
Prodám všechny dobré díly z Peugeot P207
- dveře, kapota, kola, nárazník, blatníky, přední a zadní světla, zrcátka, sedačky, budíky...
- zdvihový objem 1360
- max. výkon je 54kW,
- rok výroby 2008,
- palivo benzín+LPG,
- motor typ: KFV,
- barva: bílá ....
Volejte v pracovní dny do 16:00, určitě se domluvíme....
- dveře, kapota, kola, nárazník, blatníky, přední a zadní světla, zrcátka, sedačky, budíky...
- zdvihový objem 1360
- max. výkon je 54kW,
- rok výroby 2008,
- palivo benzín+LPG,
- motor typ: KFV,
- barva: bílá ....
Volejte v pracovní dny do 16:00, určitě se domluvíme....
Prodáme poctivé certifikované Bio seno z loňské 1.sklizně ,kvalitně zalisované do kulatých balíků Big Bal rozměr 150x120cm a uložené ve skladovací hale.
Dle množství Vám zajistíme dopravu.
Certifikace Bio sena v příloze fotogalerie.
kontaktní telefon:
Luboš Vohralík +420603180342
Zajímá Vás více z fotogalerie třeba ze sklizně ?
Podívejte se na Googlu Ekofarma Poběžovice u Holic.
Dle množství Vám zajistíme dopravu.
Certifikace Bio sena v příloze fotogalerie.
kontaktní telefon:
Luboš Vohralík +420603180342
Zajímá Vás více z fotogalerie třeba ze sklizně ?
Podívejte se na Googlu Ekofarma Poběžovice u Holic.
Prodám všechny dobré díly z automobilu SEAT ALHAMBRA, kombi
- kapota, motor, převodovka, dveře, kola, přední a zadní světla, sedačky, budíky......
- zdvihový objem 1968,
- max. výkon je 103kW,
- rok prví registrace 2007,
- palivo je nafta
- motor typ: BRT,
- barva: černí metal.....
Volejte/pište v pracovní dny do 16:00 - určitě se domluvíme ...
- kapota, motor, převodovka, dveře, kola, přední a zadní světla, sedačky, budíky......
- zdvihový objem 1968,
- max. výkon je 103kW,
- rok prví registrace 2007,
- palivo je nafta
- motor typ: BRT,
- barva: černí metal.....
Volejte/pište v pracovní dny do 16:00 - určitě se domluvíme ...
Prodám stříbrnou minci k 100. výročí ztroskotání legendárního Titanicu. Jedná se o kolorovanou oválnou minci cca 45x30 mm v limitované edici 2012 pro celý svět! Na minci je certifikovaný úlomek uhlí, který se podařilo zachránit z potopeného vraku Titanicu. Mince má obsah stříbra 925/100. cena je 6.500.- + poštovné.
Prodám náhradní díly na traktor KIROVEC K700A s motorem JaMZ (236), 238 a K701 s motorem JaMZ 240.Dále na kloubové a pásové traktory CHTZ T150(K) s motory SMD 60 a 62. Skladem je mnoho dílů a dodávám požadované díly i na objednávku. Volejte na tel.: 605 718 989
Prodej parcely s domem k výstavbě 4+1, nízkoen. třídy B, Hosín u Českých Budějovic, 775 m2
8 857 500 Kč
NYNÍ LZE I POUZE REZERVOVAT, ÚVĚRUJTE AŽ PŘI LEPŠÍCH ÚROKOVÝCH SAZBÁCH! Cena včetně pozemku. Nabízíme k prodeji výstavbu zděného nízkoenergetického rodinného domu, velikosti 4+1, na západním okraji obce Hosín, u Českých Budějovic. Zastavěná plocha je 114 m2 (dále i terasa, parkovací stání, lze i garáž). Vnitřní dispozice domu zahrnuje hlavní obývací místnost s jídelnou, kuchyně je samostatná, dále dvě ložnice a dětský pokoj, koupelna, WC, šatna a technická místnost. Okna jsou v provedení "trojsklo", z obýváku výstup na terasu francouzským oknem. V obýváku je umístěn komín pro krb. Kanalizace obecní (dešťová i splašková), vytápění a ohřev bude řešen dle nové legislativi k nízkoenergetickému výtápění. Vnitřní dokončení (sanita, obklady, dlažba, podl. krytiny, parapety, obložky a vn. dveře) nad rámec kupní ceny. ZTV bude zahájeno ve 2Q 2023, včetně zelených ploch, čistého povrchu komunikaci a veřejného osvětlení. Zastávka příměstské dopravy na návsi, ČD v dosahu, nájezd na dálnici po 4 km. Autem 10 min. do centra města. Videoprohlídku zhlédnete na našich webových stránkách.
Hosín
Inzerát partnera
PRODÁM ZÁNOVNÍ AUTOMATICKOU KARUSELOVOU PLNIČKU ATIPACK 3000
Prodám zánovní, téměř nepoužívanou karuselovou automatickou plničku Atipack 3000 v plné výbavě.
OSOBNÍ JEDNÁNÍ
KONTAKTNÍ TEL : +420603180342
Popis stroje:
Jedná se o univerzální balící stroj vhodný na balení široké škály produktů různých teplot. ATIPACK 3000
- podávání kelímků : - materiál PP,PS
- na kelímky průměru 75/95 mm o různých výškách
- mechanicky stohované v zásobníku
- automatické zastavení stroje pokud chybí
kelímek
- přídavné plnění : - plnění džemu, džemu s kousky ovoce nebo
čokolády na dno kelímku v dávce do 50 ml
- hlavní plnění : - šoupátková plnící hlava pro plnění
kašovitých hmot (tavené sýry, pomazánky
apod.) o teplotě do 85°C
- trubičková plnící hlava pro plnění mléka
a zakysaných výrobků
- plnění v rozsahu od 20 do 400 ml
- usměrněné plnění s minimalizací úkapů
- přesnost dávkování +- 0,5%
- násypka o objemu cca 65 litrů, uzavřená
víkem, se stíráním stěn násypky a se sondami
snímání hladiny
- konstrukce hlavního plnění uzpůsobena
pro mytí v okruhu centrální čistící stanice
CIP
- inertní plyn
- podávání víček : - podavač pro víčka o pr. 75/95 mm
- materiál Al folie
- mechanicky stohované v zásobníku
- automat.zastavení stroje pokud chybí víčko
- v případě použití víček papírových
s rozfukováním víček před uchopením
přísavkou
- přivařování víček : - plynulá regulace teploty do 400 °C
- zvýšený přítlak svařovací hlavy
- regulace času svařování
- výrobce garantuje rovnoměrné přivařování
po celém obvodu kelímku
- datumování : - tisk datumu na Al víčko
- rychloschnoucí lihovou barvou
s potravinářským atestem
- dva řádky textu ve tvaru xx.xx.xxxx
- výstup kelímků : - po skluzu na pracovní stůl
1.2. Výkon stroje je regulovatelný v rozsahu od 1800 do 3000 kelímků za jednu hodinu.
Výrobce garantuje skutečný trvalý výkon stroje při jednosměnném provozu
2400-2700 kelímků a 200 ml za jednu hodinu.
Prodám zánovní, téměř nepoužívanou karuselovou automatickou plničku Atipack 3000 v plné výbavě.
OSOBNÍ JEDNÁNÍ
KONTAKTNÍ TEL : +420603180342
Popis stroje:
Jedná se o univerzální balící stroj vhodný na balení široké škály produktů různých teplot. ATIPACK 3000
- podávání kelímků : - materiál PP,PS
- na kelímky průměru 75/95 mm o různých výškách
- mechanicky stohované v zásobníku
- automatické zastavení stroje pokud chybí
kelímek
- přídavné plnění : - plnění džemu, džemu s kousky ovoce nebo
čokolády na dno kelímku v dávce do 50 ml
- hlavní plnění : - šoupátková plnící hlava pro plnění
kašovitých hmot (tavené sýry, pomazánky
apod.) o teplotě do 85°C
- trubičková plnící hlava pro plnění mléka
a zakysaných výrobků
- plnění v rozsahu od 20 do 400 ml
- usměrněné plnění s minimalizací úkapů
- přesnost dávkování +- 0,5%
- násypka o objemu cca 65 litrů, uzavřená
víkem, se stíráním stěn násypky a se sondami
snímání hladiny
- konstrukce hlavního plnění uzpůsobena
pro mytí v okruhu centrální čistící stanice
CIP
- inertní plyn
- podávání víček : - podavač pro víčka o pr. 75/95 mm
- materiál Al folie
- mechanicky stohované v zásobníku
- automat.zastavení stroje pokud chybí víčko
- v případě použití víček papírových
s rozfukováním víček před uchopením
přísavkou
- přivařování víček : - plynulá regulace teploty do 400 °C
- zvýšený přítlak svařovací hlavy
- regulace času svařování
- výrobce garantuje rovnoměrné přivařování
po celém obvodu kelímku
- datumování : - tisk datumu na Al víčko
- rychloschnoucí lihovou barvou
s potravinářským atestem
- dva řádky textu ve tvaru xx.xx.xxxx
- výstup kelímků : - po skluzu na pracovní stůl
1.2. Výkon stroje je regulovatelný v rozsahu od 1800 do 3000 kelímků za jednu hodinu.
Výrobce garantuje skutečný trvalý výkon stroje při jednosměnném provozu
2400-2700 kelímků a 200 ml za jednu hodinu.
X